Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cmt 09.00 - 19.00

Akdeniz San.Sit

5036. Sk. No:69

(0242) 221 07 90

info@doganmakina.net

Servis Hizmetlerimiz

AnasayfaServis Hizmetlerimiz
Oto Mekanik
Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina
Hyundai ve KIA marka araçların motorundan fren sistemine kadar her türlü mekanik arızaları, bilgisayar test cihazları ile kontrol edilerek uzman kadromuz tarafından garantili olarak onarılır.

Oto Mekanik Servisi

Periyodik bakımların haricinde zaman zaman ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri müşterimizin onayı alınarak profesyonel anlayışla ve uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Servisimizde çalışan tüm tekniker ve ustalarımız, mesleki yeterlilik sertifikalarına sahiptir.

Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Oto Kaporta
Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina
Aracınızın kaportasında meydana gelen her türlü göçük, çizik, darbe, çökük ve kaza sonrası yaşanan ağır hasarlar profesyonel kaporta ustalarımız tarafından onarılır.

Oto Kaporta Servisi

Araçlarda meydana gelen en yaygın onarımlardan birisi de kaporta hasarlarıdır. Hasarın boyutu ne olursa olsun boya hasar görmüş ve kaportada göçük oluşmuşsa onarılması gerekir. Kaporta düzeltme işlemi için aracın kaportasının arkasına girebilen bazı aletler kullanılır. Bu aletlerle kaportadaki göçük dışarı doğru ittirilerek düzeltilir. Daha sonra kaportanın dış yüzeyindeki pürüzler en az macun ve astar ile düzeltilir. Son aşamada ise onarılan göçüğün olduğu bölüm pasta uygulanarak temizlenir.

Arkasına ulaşılamayan göçükleri düzeltmek için ise vakum yada çekiç yöntemi kullanılır. Bu teknikte ise araçtaki göçük özel vakum yardımı yada çekiç ile dışarı doğru çekilir ve düzeltilir. Son aşama olarak araç boya kısmına gider, fırınlı boya olmak üzere bir kaç boyalama tekniklerinden birini usta seçer ve onun iş haritası üzerinden gidilir ve en az macun ve boya ile aracın onarımı yapılmış olur.

Oto Boya
Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina
Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarı, renk tonu farkı olmadan opak ve metalik renklerde fırın boya ile boyanır.

Oto Boya Servisi

Zamanla otomobilde meydana gelen paslanma, çizik, çürüme, güneş yanığı ya da trafik kazasından kaynaklanan hasarlar nedeniyle oluşan problemleri ve istenmeyen görüntüyü ortadan kaldırmak için oto boya gereklidir. Bu gibi durumlarda aracın boyanacağı bölge bazen lokal boya gerektirirken bazen de aracı komple boyamak gerekir. Ancak ister lokal ister komple boya olsun yapılacak tüm teknik işlemler çok da farklı değildir. Oto boyacılığı diğer boyacılık uygulamalarına nazaran daha zor ve detaylı bir incelik gerektirmektedir. Çünkü boyanacak yüzey bir araca aittir ve sürekli vitrinde olacaktır. Ve bir araba sürekli dış etkenlere maruz kalacağı için yapılacak işçilik ve kullanılacak malzeme tüm bu koşullara en iyi uyum sağlayacak yapıda olmalıdır.

Oto Elektrik
Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina
Aracınızın elektrik ve elektronik aksamında meydana gelen tüm arızalar, bilgisayarlı arıza tespit cihazımız ile hızlı bir şekilde tespit edilerek konusunda uzman ekibimiz tarafından onarılır.

Oto Elektrik Servisi

Araç teknolojisi geliştikçe, araç içerisinde kullanılan elektronik sistemlerde gelişmektedir. Bakım ve kontrolleri sürekli değişen elektrik ve elektronik sistemleri, konusunda uzman, deneyimli personeller tarafından onarılmalıdır.

Sayısı sürekli artan elektronik sistem bileşenleri ve daha kapsamlı elektrikli ekipmanlar, araç onarımını gittikçe daha karmaşık hale getiriyor.  Bu da bir araçtaki karmaşık bir elektrik sistemi servisinin, sadece arızalı bir ampulü veya atan bir sigortayı değiştirmekten ibaret olmadığı anlamına gelir.

Doğan Makina’nın uzman ekibi bu tip sorunlarla başa çıkacak ekipmanlara,  Eğitimlere ve tecrübeye sahiptir. Sürekli eğitimlere tabi tutulan, uzman teknikerlerimiz sayesinde aracınızda meydana gelen tüm elektrik ve elektronik arızaları hızlı ve garantili olarak çözülür.

Yedek Parça Servisi
Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina
Servisimizde tamir ve bakımını yaptığımız Hyundai ve KIA araçlar için orijinal veya alternatif yedek parça desteği verilmektedir. Tüm yedek parçalar stoklarımızdan temin edilir.

Yedek Parça Servisi

Bakım ve onarımını yaptığımız Hyundai – KIA marka araç ve modellerinin yedek parçası stoklarımızdan temin edilir.

Aracınızda kullanılan yedek parçaların orijinal olması ve değişen tüm parçaların aracınız ile uyumlu çalışması oldukça önemlidir.

Yedek parça taleplerinizi yedek parça ekibimiz stoklar doğrultusunda hızla yerine getirmektedir.

  • Motor Parçaları
  • Kaporta Aksamı
  • Ön ve Arka Takım Malzemeleri
  • Aksesuarlar
  • İç Döşeme ve Malzemeleri
  • Debriyaj Sistemi
  • Yakıt Sistemi
  • Fren Sistemi
  • Elektrik Sistemi
Muayene Öncesi kontrol
Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina
TÜVTÜRK muayene öncesi araç kontrolünde bizden yardım alabilirsin.

Aracınızın TÜVTÜRK Muayenesinden sorunsuz geçebilmesine yardımcı olmak için için aracınızın muayene öncesi kontrolünü yapıyor, sorunlarını tespit ederek çözüyoruz.

Muayenesi Öncesi Kontrol

TüvTürk araç muayene istasyonuna gitmeden önce aracına yaptıracağınız ufak kontroller, Aracınız fenni muayeneden ilk seferde geçmesine fayda sağlar.

TüvTürk istasyonları, araç muayene işlemlerini pandemi sebebiyle oldukça yavaş ve kontrollü yapmaktadır. Bunun sebebi, hem kendi çalışanlarının hem de sizin sağlığınızın her şeyden önce gelmesidir.

Pandemi sürecinde, aracınızda tespit edilebilecek bazı eksiklerden dolayı “Geçici kusurlu” araç etiketi almanız, aracınızın eksiklerini giderdikten sonra yeniden muayene tekrarına gitmenize sebep olur. Bu ise sizin çok ciddi zaman kaybetmenize sebebiyet verebilir.

Doğan Makina olarak fenni muayene konusunda sahip olduğumuz tecrübelerden yola çıkarak muayene öncesi yaptığımız ön kontrol işlemleri ile muayene sonucunun olumlu neticelendirilmesinde yardımcı oluyoruz.
Böylece hem muayenenin tekrarlanmasını sağlayarak zaman kazandırıyoruz hem de daha önemlisi güvenli bir araçla seyahat etmenize yardımcı oluyoruz.

Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina

Doğan Makina Antalya'da uzun yıllardır Hyundai ve Kia Bağımsız Servisi ve Castrol Auto Servisidir

Konum
Copyright © Doğan Makina Ltd.Şti. - Antalya Hyundai - Kia Bağımsız Servisi