Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cmt 09.00 - 19.00

Akdeniz San.Sit

5036. Sk. No:69

(0242) 221 07 90

info@doganmakina.net

Doğan Makina Kurumsal Bilgileri

AnasayfaDoğan Makina Kurumsal Bilgileri
Doğan Makina Kurumsal Bilgileri

Doğan Makina

Hyundai – KIA Bağımsız Servisi

1974  Yılından beri köklü bir geçmişe sahip olan Doğan Makina, kurulduğu günden beri müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti ile hep ön sıralarda olmayı hedeflemiştir.

1974 yılından günümüze Antalya halkına hizmet veren Doğan Makina, sektördeki yerini daima korumuş, gelişen teknolojiye kendini adapte ederek hizmet ve faaliyetlerini devam ettirmiştir.

3000 m2 kullanım alanına sahip servisimizde, son teknoloji ekipmanlarımız, eğitimli ve uzman kadromuz ile, Hyundai – KIA marka ve modelleri araçlara oto mekanik, oto elektrik & elektronik, kaporta, boya ve yedek parça hizmetleri veriyoruz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir otomobil onarımı veya karşılaşabileceğiniz araç sorunlarını çözmeye hazırdır.

Servisimizde A’dan Z’ye bakım ve onarım üst düzey test cihazlarıyla doğru teşhis, doğru hizmet ve yedek parçada orjinal ya da orjinal eşdeğeri ekipman kullanılarak; işçilik ve yedek parçada garantili hizmet sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklı uygun fiyat , hızlı ve sorunsuz hizmet kalitesi ile müşterilerimize güvenli bir sürüş keyfi sunuyoruz.

Doğan Makina kurulduğu günden bu yana % 100 müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yapmış olduğumuz tüm işlerin kalitesi, müşterilerine göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir. Firmamız kendisini devamlı yenileyerek hizmet ve kalite standartlarını en üst seviyeye çıkartarak siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Yıllık Geçmiş

Araç

Mutlu Müşteri

Workers

Vizyonumuz,

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

Misyonumuz,

hızla gelişen teknolojiyi takip ederek sürekli gelişmek, girişimci ve yenilikçi anlayışla çağı yakalayabilmek, müşteri memnuniyet odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir

İlkelerimiz;

Tüm personelimizin bilinçli ve sorumlu çalışması ile kalite anlayışımızın gereklerini yerine getirmek, devamlı uygunluğumuzu ve yeterliliğimizi kontrol ederek etkinliğimizi sürekli iyileştirmek,

Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımızın bilgi ve deneyimine sürekli eğitim süreçleriyle destek olarak ve motive ederek, bireysel gelişim ve memnuniyet istikrarını sağlamak,

Daha etkin, verimli iş sonuçlarının kısa sürede elde edilebilmesi ve sürekli iyileştirilebilmesi için tüm faaliyetleri proses yaklaşımıyla değerlendirmek,

Gelişen bilim ve teknolojiyi takip ederek yine müşterilerimizin memnuniyeti için karşılıklı faydaya ve güvene dayanan iş ilişkileri kurmaktır.

Değerlerimiz,

Değerlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkelerimizdir.

İnsana Saygı

Hiçbir ayrım gözetmeksizin insana ve insan onuruna verdiğimiz değer doğrultusunda, çalışma arkadaşlarımız ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde özen ve saygıyı ön planda tutarız.

Ahlaki Değerler

Başarıya ulaşırken, sözlerimizde, davranışlarımızda ve eylemlerimizde tutarlılık, güvenilirlik, şeffaflık ve dürüstlük önceliğimizdir.

Sorumluluk

Kurumumuzun hedeflerini bilir ve bu hedefleri gerçekleştirmek üzere sorumluluk alırız. Bu yolda tercihlerimizi yaparken önce ülkemizin, sonra ailemizin daha sonra şirketimizin ve son olarak da kendimizin ihtiyaç ve faydasını gözetiriz.

Profesyonellik

Her birimiz kendi alanımızda uzmanlığımızı geliştirmek, güncel teknoloji ve çalışma metotlarını kullanmak ve aynı zamanda davranış ve tutumlarımızda diğerlerine örnek olmak üzere en yüksek çabayı harcarız.

Yüksek Kalite

Yaptığımız her işte en yüksek kaliteyi hedefler ve hep daha iyisi için çalışırız.

Çevreye Duyarlılık

Politikalarımızda, yatırımlarımızda ve faaliyetlerimizde sadece çevre ile ilgili yasalara uymakla kalmaz, karbon ayak izimizi azaltmayı amaçlar ve çevre sorunlarına yenilikçi çözümler bulmak üzere çalışırız.

Hyundai - Kia Bağımsız Antalya Servisi - Doğan Makina

Doğan Makina Antalya'da uzun yıllardır Hyundai ve Kia Bağımsız Servisi ve Castrol Auto Servisidir

Konum
Copyright © Doğan Makina Ltd.Şti. - Antalya Hyundai - Kia Bağımsız Servisi